wtorek, 7 lutego 2012

Dania i Zupy Babci Zosi na Walentynki

by this site

Są przysłowia głupie i seksistowskie („Baba z wozu, koniom lżej”), bywają takie, które są całkiem nieprawdziwe („Dobra Agnieszka – kto z nią nie mieszka”) albo te budzące mieszane uczucia, w zależności od tego, w co i czy wierzymy czy nie („Bez Boga ani do proga”), ale najbardziej lubię te „smakowite” („Przez żołądek do serca” czy też „Apetyt rośnie w miarę jedzenia”). Nietrudno się domyślić dlaczego.

Walentynki. Jedni całkowicie wyrzucają to słowo ze swojego słownika, inni uwielbiają „różowo -czerwoną” atmosferę przyprawioną odrobiną pluszu. Są też tacy (należę do nich ja), którzy nawet lubią to święto, ale podchodzą do niego ze zdrowym dystansem.

Pierwszy pomysł na Walentynkowy prezent, jaki mi się nasuwa, to prezent kulinarny. Wydaje mi się jakoś najdroższy, bo zawiera w sobie dobre jedzenie oraz sporo pracy i zaangażowania. Trudno nie trafić z takim prezentem. Podróże, mniejsze i większe wypady (do kina, do innego miasta itd.), kosmetyki, książki... – takie pomysły przychodzą mi późnej.

Nie utrudniajmy sobie życia. Proste jest piękne. Co prawda są też tacy, którzy mają dwie lewe ręce do gotowania, więc zanim się nauczą (na wszystko potrzeba czasu), proponuję zaopatrzyć się w gotowe dania (bez konserwantów i sztucznych dodatków!) i zupy firmy SyS, które w odpowiedniej oprawie (porcelana:P, świece, muzyka...) w czasie powalentynkowego obiadu czy kolacji zachwycą tak Waszą Panią, jak i Pana. Jakiś czas temu pisałam o Zupach Babci Zosi – soczewicowej i pieczarkowej. Kiedyś próbowałam również Żurku, Pomidorowej i Ryżu z jabłkami (pycha są!) i rodzynkami, które z czystym sercem mogę polecić.

by SyS
Ale to nie wszystko! Z okazji Walentynek producent przygotował dla Was niezłą gratkę. W ramach promocji „Zakochaj się w naszych smakach” w dniu 14.02.2012 kupując minimum 4 produkty z linii Dań Babci Zosi (sklep) otrzymasz zestaw Valentine, w którego skład wchodzi: świeca zapachowa dla zakochanych oraz serce do masażu z kulami masującymi. Może by tak przedłużyć Walentynki? Przecież mogą być obchodzone nawet codziennie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz